KURUMSAL

1995 yılında Beylikdüzü Beykent bölgesinde farklı firmaların Yeşilkent Sitesi’nde yapmış olduğu konut inşaatlarıyla başlayan birliktelik, nihayetinde aynı çatı altında daha prestijli projeler yapmak üzere, 2006 yılının Temmuz ayında Düzlem Yapı olarak birleşmiştir. Düzlem Yapı, uluslararası deprem standartlarındaki tekniklere ve yaşam kriterlerine bağlı kalınıp bölgemizin zemin etüdleri yaptırılarak, radye temelli ve yüksek inşaat teknolojisi ile kusursuz yapılar üretmeyi misyon haline getirmiştir. Düzlem Yapı, birinci sınıf malzeme seçimleriyle, ses yalıtımıyla ve statik açıdan depreme karşı güvenli olan ışınsal mimari tarzı, modern inşaat teknolojisiyle yaşamınızın her türlü ihtiyacını ve emniyetini düşünerek, daire sahiplerine huzur içinde, güvenli bir yaşam sunmaktadır.

1995 yılında Beylikdüzü Beykent bölgesinde Yeşilkent Sitesi’nde otopark altyapılı, tenis kortlu, süs havuzları, kamelya ve basketbol sahaları yer alan 1.600 konuttan fazla projeyi hayata geçirmiştir. Ayrıca; 2006 yılında Paradise AVM, Beylikdüzü Beykent bölgesinde bölgeye kazandırılmıştır.
Düzlem Yapı’nın ortaklık birlikteliğinde; alt yapısı, teknik donanımı, tecrübesi, projelerdeki kar beklentisinin düşük olması buna mukabil yüksek kalite anlayışı firmanın misyonu haline gelmiştir.

 

Düzlem Yapı, Esenyurt ilçesinde, 196 dairelik Papatya Residence 1 projesini 15 Aralık 2009'da hayata geçirmiştir. Atatürk Havalimanına sadece 15km, E-5'e 200m mesafede olan proje, Tüyap'a yakınlığıyla da fuar katılımcıları ve katılımcı misafirleri için ideal konut alternatifleri sunmaktadır. Papatya Residence 2 projesi 11.11.2009 tarihinde başlamış olup, 282 daireli A Blok Residence 2011 sonunda, 308 daireli B Blok Residence 2012 Eylül sonunda Düzlem Yapı tarafından sahiplerine teslim edilmiştir. Yine aynı bölgede bulunan 266 daireli Papatya Residence 3 projesinin temelleri de 08.06.2011 tarihinde atılmış olup 2013 Temmuz sonunda teslim edilmiş ve yaşam başlamıştır.

Düzlem Yapı olarak 2008-2009 yılında dünyada yaşanan ekonomik krizden sonra insanlarımızın ortalama ihtiyaçlarını karşılayabilecek m2’lerde, uygun fiyatlarla kaliteli yaşam alanları üreterek Beylikdüzü bölgesinin gayrimenkul alanındaki gelişimine de katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Düzlem Yapı bundan sonraki projelerine, Avrupa yakası ve Anadolu yakasında lokasyonu iyi bulduğu bölgelerde devam edecektir.