PROJELER

MODERN HAYATLAR ADINA HERŞEY SİZİNLE

Papatya Residence 2, yaşam alanınızın sade ve zarif görünümlü tüm detayları ile yaşam standartlarınıza kolaylık getirecektir. Hayatın en güzel yanını şimdi eşsiz papatyaların huzurunda yakalayın. Yeni umutlar, hayaller ve mutlulukların arasında kuracağınız yeni dostluklar ile son zamanların en özel mekanını paylaşmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Hayata papatya konforunda uyanmanız için brüt yaşam alanları 54 m2 ile 74 m2 stüdyo daireler,101 m2 1+1 daireler, 148 m2 2+1 daireler ve 202 m2 3+1 daireler nakış gibi işlenmiştir.

Dairelerimize ilk adımla sağlamlığı ile çelik kapılar sizi karşılarken, Fransız balkonlarımızın nostaljisinde kaybolabilirsiniz. Blok girişlerinde güvenlik görevlisi ve TV entegrasyon bağlantılı güvenlik kamerası 24 saat kapalı devre kamera izleme sistemi ile güven duyabileceğiniz bir ortama sahip olabilirsiniz. Yaşam çıtanızın artacağına garanti veren Papatya Residence 2,yaşam ısınızı merkezi sistem ile her zaman doğru derecede tutacaktır.

Her blokta 3 adet 10 kişilik ve 1 adet servis asansörü olmak üzere güvenlik alarmlı 4 Asansör varken, daire içi mekanlarda,ortak mahallerde merdiven sahanlıklarında ve asansörler de jeneratör mevcuttur.Arabalar için vale hizmetimizde sizin konforlu bir hayat yaşamanız adına düşünülmüş ve uygulanmıştır.

Her bir papatya yaprağının sunduğu güzellikler Arassında yer alan Fitness center, sauna, jakuzi, cafe, TV izleme, toplantı salonu, güneşlenme terası, yürüyüş alanları ile sonsuz huzura kavuşmanız için tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Bir papatya tarlasındaki huzuru yakalayabilmek hayali artık gerçeğin ta kendisi.

Papatya Residence 2’nin teras katında dostlarınızla unutulmayacak anıları yaşayabilir,aileniz ile huzur içinde bir ortam paylaşmanın tadına varabilirsiniz.Özel olarak tasarlanan binamızın terasının size sunduğu özel papatya şeklindeki yürüyüş alanıyla alternatifli aktiviteleri uygulayabilir,yoğun yaşantınızdan arınabilirsiniz. Yaşam konforunuzu tamamlayan tüm ayrıntıları ile Papatya Residence 2 ,evinizde huzur ve güveni her zaman bünyenizde hissedeceğiniz,gelecek nefeslerin modern ortamda yeşermesi için en güzel ,en özel mekanlar içinde yaşamınızı size sunmaktadır.

 

  • Akıllı bina teknolojisine göre deprem algılama
  • Göz kesme sistemi
  • Yangın söndürme sistemi
  • 250 tonluk yangın müdehale deposu
  • 100 tonluk su deposu
  • Isı – ses izolasyonlu doğramalar
  • Isıcam ilede tatmiyle yaşam sağlığınız düşünülerek projemiz gerçekleşmiştir.