PROJELER

Papatya diyince aklınıza ne geliyor? Hayat ,özgürlük, sevgi, sadelik, incelik, zariflik ve mükemmeliyet…

 

Papatya Residence size tüm bu güzellikleri sunmak için mükemmel bir yaşam alanı olarak tasarlandı.hayatın hızlı ve huzursuz akışından uzak,sevdiklerinizle birlikte yaşamın tadını keyifle çıkarabileceğiniz bir mekan.

Modern hayatın tüm ayrıcalıklarını bulabileceğiniz.Papatya Residence’ta kapıdan girerken sizi modern sanatın en güçlü isimlerinden Pablo Picasso karşılıyor.

İstanbul’un gelişen semti Beylikdüzü’ yer alan Papatya Residence ,196 konutluk bir çağdaş yaşam alanı.Şehrin stresli kalp atışlarından uzak,sadece kendinizin ve sevdiklerinizin sevgi dolu kalp atışlarını duyabileceğiniz bu mekanda ,yoğun iş temposundan sonra özlemini duyduğunuz ayrıcalıkları rezidans konforuyla yaşayacaksınız.Atatürk Havalimanı’na sadece 15 km uzaklıktaki Papatya Residence TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’ne olan yakınlığı ile fuar katılımcıları ve katılımcı misafirleri için de ideal konut alternatifleri sunuyor.

İnsanın hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren tüm fikirlerin her alana ince ince işlendiği Papatya Residence’ta güzel bir güne başlamanız ve enerji dolu bir hayatı yaşamanız için her ayrıntı düşünüldü.

Papatya Residence’ta yer alan 1+1, 2+1 ve 3+1 stüdyo tipi dairelerin her biri otel konforunu ve rahatlığını size kendi evinizde sunuyor.

24 saat resepsiyon, kuru temizleme ve oda servis hizmetleriyle günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü detay, sizin için önceden tasarlanmış ve çözümlenmiştir. Bina içindeki hızlı asansörler, vakit kaybetmeden evinize ya da teras katında yer alan keyif alanlarına ulaşmanızı sağlayacak özel bir sistemle çalışıyor. Açık/kapalı otopark ve vallet parking hizmetleri sizin için rahatlık ve konfor, aracınız içinde güven sağlıyor.

Papatya Residence’ta huzurunuzu ve güveninizi sağlayacak tüm teknik altyapı,son teknoloji ürünü sistemlerle desteklenmiştir.Özel iklimlendirme sistemi sayesinde binanın yaz ve kış aylarında her zaman istenilen sıcaklıkta kalması sağlanır.Bu sistem içinde yer alan ısıtma,soğutma ve havalandırma teknolojileri ile evinizin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca akıllı bina teknolojisi ile uygulanan deprem algılama, duman ve ısı detektörü, yangın alarm sistemi,yangın asansörü ve söndürücü spring sistemi gibi özel sistemler,bina içindeyken can güvenliğinizi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Zeminden tavana kadar her alanda birinci sınıf malzeme kullanımı, evinizde kaliteli ve lüks yaşamı en yüksek standartlarında yaşamanıza olanak tanımaktadır.

Sosyal Yaşam: Papatya Residence’ın teras katında bulunan restoran,özel tasarımı ile stresli ve yoğun geçen bir günün ardından aileniz ve dostlarınızla keyifli bir akşam yemeği için size sıcak bir atmosfer sunuyor.Ayrıca 24 saat açık cafe’si ile de teras katı sizin için sosyalleşme ve keyif alanı olacak.

Spor Aktiviteleri: Hiç papatya şeklinde bir yürüyüz pistinde spor yaptınız mı? Papatya Residence’in teras bölümü size bu ayrıcalığı yaratmak için özel olarak tasarlandı. Vücudunu formada tutmak isteyenlerin beklentilerini karşılayacak birçok farklı aktivite alternatifi sunan Papatya Residence Spor Salonu da, sağlıklı ve dinç bir yaşam sürmeyi tercih edenlerin vazgeçilmezi olacak.

Wellness: İş yaşamının yorucu izlerinden arınmak ve günlük yaşamın hızlı temposundan sıyrılıp yenilenmek için isterseniz Güneşlenme Terasında keyfinize bakabilir, isterseniz Fin Hamamı, Jakuzi ve saunalarda rahatlayabilirsiniz.

Güvenlik: Papatya Residence’ın 24 saat site içi kapalı devre kamera sistemi ve özel güvenlik görevlileri evinizde huzur ve güven içinde yaşamanızı sağlayacak.Ayrıca her biri çelik olan rezidans kapıları maksimum güvenliği sağlamak için düşünülen diğer  bir ayrıntı.